Aster - online puzzels

Het geslacht Aster hoort tot composietenfamilie (Compositae of Asteraceae). Vanwege de prachtige bloei (in bloemhoofdjes) zijn er veel cultivars als tuinplant gekweekt.

In Nederland en België komen de volgende soorten voor:

Gladde aster (Aster laevis - sierplant, soms verwilderd)

Kleine aster (Aster tradescantii - sinds 19e eeuw ingeburgerd)

Nieuw-Nederlandse aster (Aster novi-belgii - sierplant, vaak verwilderd)

Smalle aster (Aster lanceolatus - sinds eerste kwart 20e eeuw ingeburgerd)

Zulte (Aster tripolium - ook wel zeeaster genoemd)

ೋ ღ Meisje- Anime- Illustratie ೋ ღ online puzzelZomerbloemen -Prachtige madeliefjes legpuzzel onlineWit Daisy in bloei overdag online puzzelKonan en de madeliefjes online puzzelfoto met wetsuits legpuzzel onlinecâmp cu flori online puzzelRoze en gele dahlia legpuzzel onlineKamille bloem online puzzelselectieve aandacht fotografie van witte margriet bloemen online puzzelVlinder! legpuzzel onlineMargaretki onder de blauwe legpuzzel onlineeen voorjaarsnest online puzzelVlinders ... online puzzelPintura de Flores legpuzzel onlinefleurs  legpuzzel onlineBloem close-up online puzzelWilde madeliefjes legpuzzel onlineGeurige bloembedden online puzzelfleurs  online puzzelMadeliefjes en klaver legpuzzel onlineBlauwe aster legpuzzel onlinepuzzel bloemen 2023 legpuzzel onlineWilde tuinbloemen legpuzzel onlineDaisy-stemming online puzzelLichtroze bloemen legpuzzel onlinefleurs  legpuzzel onlined is voor daisy legpuzzel online