Aster - online puzzels

Het geslacht Aster hoort tot composietenfamilie (Compositae of Asteraceae). Vanwege de prachtige bloei (in bloemhoofdjes) zijn er veel cultivars als tuinplant gekweekt.

In Nederland en België komen de volgende soorten voor:

Gladde aster (Aster laevis - sierplant, soms verwilderd)

Kleine aster (Aster tradescantii - sinds 19e eeuw ingeburgerd)

Nieuw-Nederlandse aster (Aster novi-belgii - sierplant, vaak verwilderd)

Smalle aster (Aster lanceolatus - sinds eerste kwart 20e eeuw ingeburgerd)

Zulte (Aster tripolium - ook wel zeeaster genoemd)

madeliefjes legpuzzel onlineKleurrijke bloemen in een vaas legpuzzel onlineBloemen in de wei online puzzelKleurrijke bloemen op de stoep. online puzzelGerbers ... online puzzelkleurrijke vlinder online puzzelDit zijn puzzels legpuzzel onlineRoze ingegoten bloem online puzzelmooie paarse bloem legpuzzel onlineHerfst asters legpuzzel onlinebloemen in de wei legpuzzel onlineVeld bloemen online puzzelklaprozen, tarwegras en madeliefjes legpuzzel onlineMadeliefjes en asters online puzzelEen fantastisch uitzicht legpuzzel onlinebloemen - de natuur zelf online puzzelmargaretki online puzzelVisie online puzzelgele en roze bloem in close-up fotografie legpuzzel onlinewitte gele en rode bloemen online puzzelroze chrysanten online puzzelAsters. legpuzzel onlineWat is de naam van de ontdekte plant online puzzelblauwe tarwe en madeliefjes online puzzel
Kamille en korenbloemen. online puzzelbloem op tafel online puzzelbromvlieg legpuzzel onlineZomerbloemen online puzzeleen mand met bloemen en zijn weerspiegeling in het water legpuzzel onlineCHRYSANTEN met een kop warme chocolademelk legpuzzel onlineAlpine bloemen. online puzzelBossen, bergen, velden. online puzzelbloemen, veel bloemen legpuzzel onlineInsectele legpuzzel onlineIn de wei online puzzelVeld bloemen. online puzzelDahlia was gekarteld. legpuzzel onlineabstractie legpuzzel onlinechinese kruidnagel legpuzzel onlineBoeket van wilde bloemen legpuzzel onlineChrysanthemum puzzel online puzzelbloemen cd online puzzelbloemen - de natuur zelf online puzzelWit en blauw. online puzzelBloem... online puzzelkleurrijke vlinder legpuzzel onlineAlpine aster legpuzzel onlineAstra Flower online puzzel