Aster - online puzzels

Het geslacht Aster hoort tot composietenfamilie (Compositae of Asteraceae). Vanwege de prachtige bloei (in bloemhoofdjes) zijn er veel cultivars als tuinplant gekweekt.

In Nederland en België komen de volgende soorten voor:

Gladde aster (Aster laevis - sierplant, soms verwilderd)

Kleine aster (Aster tradescantii - sinds 19e eeuw ingeburgerd)

Nieuw-Nederlandse aster (Aster novi-belgii - sierplant, vaak verwilderd)

Smalle aster (Aster lanceolatus - sinds eerste kwart 20e eeuw ingeburgerd)

Zulte (Aster tripolium - ook wel zeeaster genoemd)

chrysanten online puzzelDe bloem van de liefde legpuzzel onlineBloeiende dahlia's in de herfst online puzzelUit een serie bloemen legpuzzel onlineFlowers-1 online puzzelIn een prachtige tuin. online puzzelKleurrijke bloemen legpuzzel onlinebij op sommige bloemen legpuzzel onlineHerfstbloemen in de tuin online puzzelvogels bloemen mand legpuzzel onlinebloem ruimte legpuzzel onlineDecoratie. legpuzzel onlineVeelkleurige chrysanten online puzzelEen boeket. legpuzzel onlineOp de weide .. online puzzelEen zee van kleurrijk Zinnia online puzzelvergeet-mij-nietjes legpuzzel onlineKleurrijke zomerbloemen online puzzelHerfst asters. legpuzzel onlineViolette asters- boeket legpuzzel onlineAsters. legpuzzel onlineAan de rand van het bos. legpuzzel onlineRoze dahlia's en raam online puzzelEen kopje koffie legpuzzel online
bloemen raam beer online puzzelroze dahlia's online puzzelIn een prachtige tuin. legpuzzel onlineHerfst Marcinki online puzzelherfst chrysanten legpuzzel onlineChrysanten online puzzelacryl schilderij online puzzelFriorenta daisy legpuzzel onlineBloem puzzel. legpuzzel onlineLente weide online puzzelvaza cu flori online puzzelPrachtige paarse bloemen legpuzzel onlineeen boeket wilde bloemen legpuzzel onlineTomaat bloemen legpuzzel onlineWeide in de bergen. online puzzelbloemist legpuzzel onlinepanorama online puzzelAbstractie, bloemen, kunstwerk legpuzzel onlinePuzzel bloemen legpuzzel onlineLente in al zijn glorie online puzzelNew England aster online puzzelchrysanten legpuzzel onlineAsters. online puzzelKleurrijke dahlia's. legpuzzel online