Aster - online puzzels

Het geslacht Aster hoort tot composietenfamilie (Compositae of Asteraceae). Vanwege de prachtige bloei (in bloemhoofdjes) zijn er veel cultivars als tuinplant gekweekt.

In Nederland en België komen de volgende soorten voor:

Gladde aster (Aster laevis - sierplant, soms verwilderd)

Kleine aster (Aster tradescantii - sinds 19e eeuw ingeburgerd)

Nieuw-Nederlandse aster (Aster novi-belgii - sierplant, vaak verwilderd)

Smalle aster (Aster lanceolatus - sinds eerste kwart 20e eeuw ingeburgerd)

Zulte (Aster tripolium - ook wel zeeaster genoemd)

In het blauw online puzzelbijen insect online puzzelfleurs  online puzzelmadeliefjes online puzzelBloeiende dahlia in de herfst legpuzzel onlinefleurs  legpuzzel onlinemadeliefjes legpuzzel onlinemadeliefjes en een boek online puzzelBloem... online puzzelGele bloem legpuzzel onlineJonge aster legpuzzel onlineacryl schilderij online puzzelOranje bloem legpuzzel onlinegoudsbloem bloem online puzzelbijen legpuzzel onlinePrachtige camomiles online puzzelLandschap met kamille. online puzzelΛουλούδια  online puzzelkikkers op Amerikaanse madeliefjes legpuzzel onlineBloem... online puzzelAster praat online puzzelBloem... online puzzelwitte en paarse bloemen op groen grasveld online puzzelbloemen. legpuzzel online
fleurs  online puzzelMADELIEFJES legpuzzel onlineEngelse tuin online puzzelEen veldbloem. legpuzzel onlineMarie-do legpuzzel onlineBloem kegel online puzzelWitte dahlia's legpuzzel onlineFlowerswhite plant in de tuin online puzzelMooie roze bloemen online puzzelOogverblindende roze bloemen met legpuzzel onlinefleurs  legpuzzel onlinebij online puzzelBlauw huis met bloemen aan zee in Groenland legpuzzel onlineBloemen. online puzzelabstracte bloemen online puzzelfleurs  online puzzelbed van madeliefjes legpuzzel onlinefleurs  legpuzzel onlineBloem... online puzzelherfst bloemen legpuzzel onlineplanten neon duisternis legpuzzel onlineDaisy met blauwe bloemen online puzzelkwiatuszek legpuzzel onlineEen madelief online puzzel