Aster - online puzzels

Het geslacht Aster hoort tot composietenfamilie (Compositae of Asteraceae). Vanwege de prachtige bloei (in bloemhoofdjes) zijn er veel cultivars als tuinplant gekweekt.

In Nederland en België komen de volgende soorten voor:

Gladde aster (Aster laevis - sierplant, soms verwilderd)

Kleine aster (Aster tradescantii - sinds 19e eeuw ingeburgerd)

Nieuw-Nederlandse aster (Aster novi-belgii - sierplant, vaak verwilderd)

Smalle aster (Aster lanceolatus - sinds eerste kwart 20e eeuw ingeburgerd)

Zulte (Aster tripolium - ook wel zeeaster genoemd)

DE HERFST BLOEMEN legpuzzel onlineverse bloemen legpuzzel onlinekleurrijke bloemen legpuzzel onlinebij de rivier online puzzelFlori de toamnă legpuzzel onlineBloemen boeket legpuzzel onlineBloemen. online puzzelKleine bloemen legpuzzel onlineMadeliefjes legpuzzel onlineIn de bergen. legpuzzel onlineBloemboeket In Een Vaas online puzzelbloemen online puzzelwilde bloemen hoog in de bergen legpuzzel onlineBloeiende Cactus. online puzzelFleurs  online puzzelbloemen legpuzzel onlineKleurrijke Asters In Vaas, Fruit legpuzzel onlineAsters In The Vase online puzzelbloemen legpuzzel onlinegerbera's in een vaas legpuzzel onlineLente bloemen online puzzelbloemen cd online puzzelfleurs  online puzzelbloemen in de tuin op een houten kruiwagen online puzzel
Puzzel mooie bloemen online puzzelRoze dahlia's buiten het raam. legpuzzel onlineAsteraceae bloemen legpuzzel onlinebloemen online puzzelBoeket Van Kleurrijke Bloemen, Kersen online puzzelEen boeket bloemen online puzzelKleurrijk boeket. legpuzzel onlineWilde bloemen in een gieter. online puzzelKleurrijke herfst popcorn legpuzzel onlineRóżowe kwiaty online puzzelHerfst asters. legpuzzel onlineAls je een gevoelige ziel hebt online puzzelBloemboeket Op Een Bankje legpuzzel onlineschilderij online puzzelDaisy en vergeet-mij-nietjes online puzzelMijn favoriete gerbera's legpuzzel onlinebloemen cd online puzzelMijn favoriete gerbera's legpuzzel onlineUit de serie landelijke vibes legpuzzel onlineRoze dahlia. online puzzelRuimte legpuzzel onlineIsya geboortegeschenk legpuzzel onlineeen prachtige bloem online puzzelBloemen, kleine bloemen online puzzel