Aster - online puzzels

Het geslacht Aster hoort tot composietenfamilie (Compositae of Asteraceae). Vanwege de prachtige bloei (in bloemhoofdjes) zijn er veel cultivars als tuinplant gekweekt.

In Nederland en België komen de volgende soorten voor:

Gladde aster (Aster laevis - sierplant, soms verwilderd)

Kleine aster (Aster tradescantii - sinds 19e eeuw ingeburgerd)

Nieuw-Nederlandse aster (Aster novi-belgii - sierplant, vaak verwilderd)

Smalle aster (Aster lanceolatus - sinds eerste kwart 20e eeuw ingeburgerd)

Zulte (Aster tripolium - ook wel zeeaster genoemd)

herfst bloemen online puzzelWilde bloemen. online puzzelpaarse bloemen legpuzzel onlineChrysant legpuzzel onlineDe schoonheid van de natuur. online puzzelboeket van wilde bloemen legpuzzel onlineAsters op een vensterbank online puzzelBoeket Van Wilde Bloemen, Fruit legpuzzel onlineZonnebloemen in een vaas. online puzzelchrysanten legpuzzel onlinebloemboeket online puzzelBoeket van asters, het boek van lamp en druiven legpuzzel onlinemooie violette bloem online puzzelBloemen en schoonheid legpuzzel onlineGerbera's. legpuzzel onlinetarwegras online puzzelKleurrijke asters. legpuzzel onlineBloemen In Een Vaas online puzzelChrysanthemum puzzel online puzzelzomerbloemen online puzzelwilde bloemen legpuzzel onlineEen Boeket Van Kleurrijke Bloemen online puzzelWat zijn deze bloemen? legpuzzel onlinekleurrijke hoek legpuzzel online
thee en fruit online puzzelVlinderbezoek legpuzzel onlinekleurrijke gerbera's online puzzelVAN GOGH VAAS online puzzelKleurrijke dahlia's. online puzzelBloemenweide legpuzzel onlineEen rottende lelie online puzzelChinese aster online puzzelBloemboeket, beker legpuzzel onlineKorenbloemen, kamille en aardbeien online puzzelsamengesteld online puzzelroze gerbera's legpuzzel onlineMulticolor bloemen in een vaas legpuzzel onlinefractals, kleurrijke bloemen legpuzzel onlineFleurs de tournesol legpuzzel onlinebloemen in een glazen vaas online puzzelzonnige bloem legpuzzel onlineEen fantastisch uitzicht online puzzelpaarse kosmos online puzzelBloemen, kleine bloemen online puzzelBloemen In Potten online puzzelChrysanthemum puzzel legpuzzel onlineWilde bloemen online puzzelveld bloemen legpuzzel online