Поло - онлайн головоломки

Поло

Поло (через англ. polo від балті-інд. پولو — «м'яч») — командний вид спорту на конях в якому метою є забити гол у ворота протилежної команди. У сучасному вигляді гра відроджена англійськими військовослужбовцями в Індії.

Метою гри є забити гол у ворота протилежної команди. Команда складається з чотирьох осіб. Розмір поля — 300 ярдів (274,2 метра) в довжину і 150—160 ярдів (137,1-146,2 метра) в ширину (за площею це приблизно 5-6 футбольних полів). Діаметр м'яча для гри на відкритому повітрі 3 ¼ дюйма (8.3 сантиметри), вага — чотири унції (113,4 грама). М'яч може бути пластиковий, дерев'яний чи наповнений повітрям як меленький футбольний м'яч. Клюшка традиційно виготовляється з бамбука або вербових прутів. Для гри вирощують і тренують спеціальні породи поні.

Матч складається з періодів, так званих Чакко (англ. chukka), тривалість періоду — 7 хвилин. Матч, в залежності від правил конкретного змагання може складатися з 4, 6, або 8 періодів. Найпопулярніший варіант з 6 періодів. Професійно в поло грають у 16 країнах світу, а як активний спорт поло грається в 77 країнах. У різних країнах, правила гри і вимоги до знаряддя трохи відрізняються.

Водне поло онлайн пазлсиній автомобіль пазл онлайнСинхронне плавання онлайн пазллюдина в окулярах для плавання в басейні в денний час онлайн пазлМайкл Ронда онлайн пазлВодне поло онлайн пазлВодне поло онлайн пазлВодне поло онлайн пазлдівчина в рожевому бікіні, плавання в басейні онлайн пазлбасейн для відпочинку онлайн пазллюдина в синіх окулярах для плавання онлайн пазлПоло і Гусман пазл онлайнВодне поло онлайн пазл