Alexandre Rodrigues da Silva známý jako Alexandre Pato je brazilský fotbalový útočník a bývalý reprezentant Brazílie. Momentálně hraje za brazilský klub

São Paulo FC.

Klubová kariéra

V létě 2007 přestoupil z SC Internacional do AC Milán, ale přestup se uskutečnil až v lednu 2008.

V roce 2009 získal ocenění Golden Boy, které uděluje italský sportovní deník Tuttosport ve spolupráci s dalšími evropskými novinami vítězi hlasování o nejlepšího hráče do 21 let působícího v některé z evropských nejvyšších fotbalových lig.V lednu 2013 přestoupil z italského AC Milan za 15 milionů eur do brazilského klubu SC Corinthians Paulista, kde podepsal 4letou smlouvu.V lednu 2016 přišel na hostování s opcí do klubu Chelsea FC. Debutoval 2. 4. 2016 v zápase proti Aston Ville, když ve 23. minutě vystřídal svého zraněného spoluhráče Loïca Rémyho. Na konci prvního poločasu byl faulován ve vápně. Nařízenou penaltu sám proměnil a zvýšil skóre na 2:0 ve prospěch Blues (výhra 4:0, 76 minut). V základní sestavě poprvé nastoupil 9.

kachna děti skládačky onlineKachňata skládačky onlineEdredon vznešeně, Turkan skládačky online